Eiropai paziņots par jaunu Hyundai Bayon krosoveru

29-ноя, 13;37 admin 147
Hyundai ir nolēmis piegādāt jaunu krosovera modeli Eiropas tirgum. Tas būs Hyundai Bayon, kas tiks pārdots 2021. gada pirmajā pusē. Automašīna savu nosaukumu ieguva par godu vienai Francijas pilsētai. Paredzams, ka pamata aprīkojums maksās 19 486 eiro.
Pagaidām nav informācijas par jaunā apvidus automobiļa tehnisko aprīkojumu, taču plašsaziņas līdzekļi runā par AX projekta bāzes izmantošanu kā pamatu jaunajam krosoveram. Ir arī informācija par iespējamo dzinēju klāstu, ko Bajons iegūs tieši no trešās paaudzes Hyundai i20.

Atgādināsim, ka mēs runājam par 1,0 T-GDI vienībām (100 un 120 ZS, 172 un 200 N • m), kā arī par sūknētu 1,6 T-GDI (204 ZS, 275 N • m). Kas attiecas uz pārnesumkārbu, visticamāk, ka mūs gaidīs vai nu piecu ātrumu mehānika, vai arī automatizēts septiņu pakāpju "robots".
Bet pagaidiet pagaidiet elektrisko vai hibrīdo versiju. Tas ir diezgan dīvains lēmums, ņemot vērā to, ka elektriskie transportlīdzekļi ir nonākuši aktīvās popularizēšanas fāzē un ir arvien pieprasītāki. Iespējams, pēc automašīnas izlaišanas Hyundai vadība paziņos par elektromobili, kura pamatā ir Bayon. Pagaidām par to ir pāragri runāt.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/