Hyundai Tucson ieguva elektromotoru un kontaktligzdu

12-дек, 22;05 admin 1298
Atjauninātais Hyundai Tucson tagad ir hibrīds transportlīdzeklis. Tas nav pārsteidzoši, ja ņem vērā ražotāju plaši izplatīto elektrisko transportlīdzekļu modi. Jaunā elektrostacija ir pietiekami jaudīga, un tai ir trīs darbības režīmi. Turklāt jūs varat pārvietoties tikai ar elektrisko vilci, neizmantojot iekšdedzes motoru.
Automašīna jau tiek pārdota Dienvidkorejā un nāk ar iekšdedzes dzinēju izvēli. Mēs runājam par benzīna dzinēju ar 180 ZS vai 186 ZS dīzeļdzinēju. Tajā pašā laikā kopā ar elektromotoru spēkstacijas jauda sasniedz 230 ZS.

Lietotājus iepriecinās arī atjauninātā vadība, kas lielā mērā ir piesieta centrālajai konsolei ar pieskārienu pogām. Tur tiek parādīta arī visa informācija par braukšanas režīmiem un akumulatora stāvokli. Bet elektriskās versijas bagāžnieka tilpums ir nedaudz samazinājies akumulatora atrašanās vietas dēļ.
Ar vienu uzlādi automašīna WLTP ciklā var nobraukt ne vairāk kā 50 km. Turklāt elektromotora jauda nav pietiekama, lai brauktu ātrāk par 110 km / h. Kopumā automašīna pēc jaudas ir zemāka par pilnvērtīgiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, taču ļoti laba kā hibrīds.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/