Jaunā Hyundai Creta saņēma jaunu dzinēju

16-дек, 17;03 work 1130

Hyundai Creta ir labs auto, kas veiksmīgi tiek pārdots gan ASV, gan daudzās Eiropas valstīs. Budžeta modelis ar patīkamu modernu dizainu un pilnu iespēju komplektu ir iepriecinājis daudzus autobraucējus, tāpēc Korejas uzņēmums steidzas atjaunināt savu veiksmīgo automašīnu un izlaist vēl vienu neplānotu atjauninājumu.

Galvenais šī atjauninājuma jaunais elements būs svaigi iesūknēts 1,5 MPI dzinējs (115 ZS, 144 N • m), kas cieši sadarbosies arī ar manuālo sešpakāpju pārnesumkārbu. Turklāt automašīnai tika nedaudz mainīta piekare, un ārpusei tika pievienots nepievilcīgs spoileris.


Pārējais eksterjers ir palicis nemainīgs, savukārt salonā ir jauna sēdekļu apdare ar šuvēm, kā arī vairākas iespējas, piemēram, klimata kontrole, kas tagad pieejama automašīnas zemākajos apdares līmeņos. Kopumā tā ir standarta prakse, pie kuras ir ķērušies daudzi autoražotāji.

Atjaunināto Hyundai Creta ar svaigu dzinēju būs iespējams iegādāties nākamā gada sākumā. Protams, var arī iepriekš pasūtīt, kas būs pieejams tikai pirms dažām dienām, tomēr šādus pieejamus modeļus parasti iegādājas tieši pie dīlera.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/