Hyundai investē cietvielu akumulatoros

19-ноя, 20;03 work 1154

Hyundai cenšas ieņemt pirmās vietas ASV elektromobiļu ražotāju reitingā, tāpēc aktīvi investē tehnoloģijās, kas saistītas ar elektromobiļu ražošanu. Nesen kļuva zināms, ka korejieši izpirks daudzsološu jaunu starta uzņēmumu, kas izstrādā cietvielu akumulatorus.

Masačūsetsā bāzētais starta uzņēmums Factorial Energy jau trīs gadus ir strādājis pie jaunas akumulatoru tehnoloģijas, un tam šajā jomā ir bijuši zināmi panākumi. Jaunie cietvielu diskdziņi izmanto īpašu patentētu ķīmiju, kas ļauj tiem uzkrāt vairāk enerģijas par tādu pašu svaru.


Runa ir par 20-50 procentiem papildu tilpuma, kas ir ļoti labs rādītājs akumulatoriem. Turklāt šāda veida akumulatoriem ir vairākas citas priekšrocības, proti, lielāka ekspluatācijas drošība un izturība pret mīnus temperatūru. Tāpēc korejieši nolēma pieķerties tik daudzsološai attīstībai.

Darījuma summa, diemžēl, palika noslēpums pasaules sabiedrībai ar septiņiem zīmogiem, taču, kā norāda viena ziņu aģentūra no Lielbritānijas, runa ir par simtiem miljonu dolāru.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/