Hyundai Sonata N Line Night ir labāks visās frontēs

13-окт, 20;04 work 1139

Hyundai Sonata ir neapstrīdams Korejas koncerna flagmanis, kas jau daudzus gadus gūst ievērojamu daļu no uzņēmuma ieņēmumiem. Protams, šāda naudas govs ir jāaizsargā visos iespējamos veidos un jāpakļauj rūpīgai aprūpei, pastāvīgi izlaižot atjauninājumus un īpašas versijas. Kopumā Hyundai Sonata N Line Night padarīja automašīnu no Dienvidkorejas vēl pievilcīgāku un interesantāku.

Šīs īpašās versijas tirāža būs ļoti ierobežota un tiks pārdota visā pasaulē stingri nomērītās proporcijās. Piemēram, ASV tirgū nonāks tikai 1000 no šīm automašīnām, kas jau tagad zīmola cienītājiem signalizē par sīvās konkurences sākumu. Jebkurā gadījumā par šādu modeli var cīnīties.


Protams, galvenā jaunās versijas priekšrocība būs 294 ZS dzinējs, kuram pietrūkst zvaigžņu no debesīm, taču sola maksimālu uzticamību un darbības stabilitāti. Daudz vairāk jauninājumu ir automašīnas iekšpusē un ārpusē. Piemēram, izcili riteņi, kas izgatavoti tikai šai sērijai, kā arī unikāls digitālais instrumentu panelis.

Kopumā automašīna izskatās ļoti interesanta. Īpaši veiksmīgs bija stilīgais un brutālais virsbūves dizains, pie kura strādāja viens izcils Eiropas dizainers. Ierobežotā daudzuma Hyundai Sonata N Line Night pārdošana ir plānota vēlāk šogad, tāpēc kolekcionāriem nav daudz laika domāt!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/