Crossover Ioniq Seven gatavojas seriālam

19-мар, 14;05 work 166
Korejiešu elektriskais krosovers Ioniq Seven, kas izstrādāts uz E-GMP platformas bāzes, nesen tika prezentēts kā daļa no auto izstādes, kas katru gadu notiek Seulā. Pati automašīna šogad tiks izlaista virknē nelielu tirāžu, savukārt pilna apjoma ražošanas uzsākšana ir paredzēta 2024. gada sākumā.
Uz abām krosovera asīm uzstādīts elektromotoru pāris nodrošina modeļus ar pastāvīgu visu riteņu piedziņu, kā arī 234 kW jeb 318 ZS saķeri. un 605 ņūtonmetru griezes moments. Pēc mūsdienu standartiem pieticīgais akumulators ļaus nobraukt tikai 300 jūdzes jeb 483 kilometrus ar WLTP ciklu. Uzlādes laiks no augstsprieguma barošanas avota ir 20 minūtes.

Izceļas arī krosovera futūristiskais izskats, kurā izmantota interesanta optika un LED fona apgaismojums. Izstieptas gabarītgaismas līnijas, radiatora režģis, interesanti diski – tas viss spēlē Ioniq Seven tēlu un padara to patiešām interesantu.
Jebkurā gadījumā automašīna iepriekš pieminētajā notikumā Seulā uzjautrinājās. Daudzi žurnālisti jau ar nepacietību gaida izmēģinājuma partijas izlaišanu, lai izveidotu savus pārskatus. Mēs arī sekosim šim krosoveram un informēsim jūs par to.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/